Gerçek Çiftçi-Forum
Oyundaki Memnuniyet Seviyem (1-10 arası derece ) ve Sebebi ? - Baskı Önizleme

+- Gerçek Çiftçi-Forum (http://www.gercekciftciforum.com)
+-- Forum: Oyun Hakkında (http://www.gercekciftciforum.com/forumdisplay.php?fid=15)
+--- Forum: İstek ve Önerileriniz (http://www.gercekciftciforum.com/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Konu Başlığı: Oyundaki Memnuniyet Seviyem (1-10 arası derece ) ve Sebebi ? (/showthread.php?tid=52)

Sayfalar: 1 2 3

Oyundaki Memnuniyet Seviyem (1-10 arası derece ) ve Sebebi ? - 4simpson - 05-01-2017

Arkadaşlar çok hızlı ileryeyen zaman durmak bilmiyor bizde boş durmuyor üyelerimizin gönlünü kazanmaya , sorunlarını hızlı bir şekilde çözmeye ve kazandırmaya çalışıyoruz. Bu başlığın ana konusu gerçekçiftçi sizi ne derece memnun ediyor sebebi ile yazarsanız seviniriz. Bol Kazançlar dilerim Smile

Cvp: Oyundaki Memnuniyet Seviyem (1-10 arası derece ) ve Sebebi ? - Hasretakbiyik - 05-01-2017

Depo kapasitesi iyileştirilebilir geceleri doluyor ve saatlerce boşa yem harcanıyor, yatırım yapmadım şuana kadar ama zevkli bir oyun, uzun vadede para ile oynayanlar kazanabilir Smile

Cvp: Oyundaki Memnuniyet Seviyem (1-10 arası derece ) ve Sebebi ? - 4simpson - 05-01-2017

Derecede vermek istersen kaç verirsin ?

Cvp: Oyundaki Memnuniyet Seviyem (1-10 arası derece ) ve Sebebi ? - fury - 05-01-2017

(05-01-2017, Saat: 22:37)4simpson Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Derecede vermek istersen kaç verirsin ?

4 yada 5 nedeninide açıklayayım kardeşim doğru yeni kurulduk gelişiyoruz doğru yeni olan herşeyde sorunlar olabilir ancak telafi denen şeyden kimse bahsetmiyor buna takıldım ben bazı maduriyetler yaşandı ancak hala hiç bir hareket yok etkinlik adı altında bişeyler oldu bunun adı telafi değildir olamaz adı üstünde etkinlik katılan herkeze altın yüklemesi yapılıcak dendi ondanda hareket yok nereye gelicem keseri hep kendine yontmak olmaz birşeyler vereceksin ki alabilesin ama vermeyip hep almak istersen sonu çabuk gelir. hakkaniyetli olmasını istiyorum sadece amacım ufakta olsa haksızlık olmasın bunu önlemek yada elimden geleni yapmak çok uzatamayayım okuyup değerlendirirseniz sevinirim iyi oyunlar.

Cvp: Oyundaki Memnuniyet Seviyem (1-10 arası derece ) ve Sebebi ? - Tuna2008 - 05-01-2017

Oyundan memnunum .1.5 ay yada 2 aydir oynuyorum hıc parameters kazanmadim suan kendimce yatırımları yapıyorum. Inşallah oyun bitmez biterse cok üzülürüm çünki çoktan emek ediyorum.inşallah ilerde bendeki kazanmayı başlarım. .depo olayı tamamen oradan kaldırılmalıdır. Inşallah uzun vadeli bir oyun olur yoksa memnunum.

Birde altınla alınabilecek hayvan seçeneği çok az.

Reklam olayı ne zaman basliycak acaba.

Cvp: Oyundaki Memnuniyet Seviyem (1-10 arası derece ) ve Sebebi ? - tuncay41 - 06-01-2017

5_6 nedenine gelince telafi edilmesi gereken zamanlarda telafi verilmedi etkin düzenlendi katılan herkese yukleme yapılacak dendi yapılmadı bunu adminlere iletmemize ragmen yuklendi dendi gecildi depo olayı sıkıntılı arkadaşlarında dediği gibi geceleri boşa gdiyor birde en basından beri sürekli iletmeme rağmen düzeltilmedi referansların sattığı yumurta ve sütlerden %10 kazndığı tl lerden % 5 denmesine rağmen sattığından da % 5 veriliyor burda bir yanılgı var ya yazı düzeltilecek yada yada yazıda yazdığı gibi %10 verilecek diğer bir hususta altınla alınabilecek hayvan sayısı elmasla alınandan daha az evet herseyde olduğu gibi yatırım yapılmadan kazanmayı beklemek zaman alıyor ama oyuncularında teşvik edilmesi gereli diye düşünüyorum saygılarımla.

Cvp: Oyundaki Memnuniyet Seviyem (1-10 arası derece ) ve Sebebi ? - Ozankara - 06-01-2017

Oyun güzel ama tavuk ve ineklerin fiyat aralıkları çok örn 2500. 12500 aralara
Başka hayvanlarda eklenmeli ben de 5. 6 diyorum

Cvp: Oyundaki Memnuniyet Seviyem (1-10 arası derece ) ve Sebebi ? - Hasretakbiyik - 08-01-2017

Bir de oyunun süresi nedir, örneğin 5 yıl mı 6 ay mı? Çünkü ona göre para yatırılabilir, yatırılan para uzun vadede geri dönüyor ve oyun kapatılırsa yatırım yanabilir, insanlar sizin için reklam okuduğuyla ve para yatırdığıyla kalır, oyun 5 yıl kesinlikle devam edecektik vb. Bir garanti verseniz çok daha iyi olur.

Örneğin çok para yatırdık ve saatlik kazancımız çok yüksek bunun karşılığınsa siz nasıl para kazanacaksınız, örneğin saatlik 1 lira kazanmaya başladık, sonsuza kadar verecek misiniz günlük 24 lirayı, bunun süresi ve o sürenin garantisi var mı?

Cvp: Oyundaki Memnuniyet Seviyem (1-10 arası derece ) ve Sebebi ? - Lutchean - 09-01-2017

(08-01-2017, Saat: 19:15)Hasretakbiyik Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir de oyunun süresi nedir, örneğin 5 yıl mı 6 ay mı? Çünkü ona göre para yatırılabilir, yatırılan para uzun vadede geri dönüyor ve oyun kapatılırsa yatırım yanabilir, insanlar sizin için reklam okuduğuyla ve para yatırdığıyla kalır, oyun 5 yıl kesinlikle devam edecektik vb. Bir garanti verseniz çok daha iyi olur.

Örneğin çok para yatırdık ve saatlik kazancımız çok yüksek bunun karşılığınsa siz nasıl para kazanacaksınız, örneğin saatlik 1 lira kazanmaya başladık, sonsuza kadar verecek misiniz günlük 24 lirayı, bunun süresi ve o sürenin garantisi var mı?

Bu sizin kaç para yatırdığınıza bağlı,küçük yatırımlarla başlayıp büyültebilirsiniz.

Cvp: Oyundaki Memnuniyet Seviyem (1-10 arası derece ) ve Sebebi ? - Hasretakbiyik - 09-01-2017

Evet anladım da asıl sorun oyunun süresinin ne kadar olduğu, minimum süre ve bu sürenin garantisi var mıdır?